عرضه دستاوردهای شرکت فراز فنون در ایران تلکام ۲۰۱۸

بنر-مخابرات-1-copy عرضه دستاوردهای شرکت فراز فنون در ایران تلکام 2018

شرکت فراز فنون به عنوان شریک تجاری شرکت مخابرات ایران در نوزدهمین نمایشگاه بین المللی صنایع مخابراتی و اطلاع رسانی- ایران تلکام ۲۰۱۸- با شعار “ارتباطی فراگیر” از ۱۱ تا ۱۴مهر ماه در محل دائمی نمایشگاه های تهران شرکت می کند.


نمایشگاه تلکام ایران که از آن می توان به عنوان بزرگترین رویداد و گردهمایی در بخش مخابرات و ارتباطات کشور نام برد ، با حضور فعال سازمان ها ، شرکت های دولتی و خصوصی مطرح کشور در حوزه ICT و همچنین شرکت های مطرح خارجی فعال در زمینه این صنعت ، همه ساله در محل دائمی نمایشگاه بین المللی تهران برگزار می شود .
گفتنی است علاوه بر شرکتهای داخلی و خارجی ، تعدادی از دانشگاه های صنعتی کشور ، سایت های خبری و نشریات مرتبط با صنایع مخابرات نیز در نمایشگاه امسال حضور دارند. همچنین کارگاهها و سمینارهای آموزشی و تخصصی از سوی گروه مخابرات ایران در طول برپایی نمایشگاه برگزار می شود.
فراز فنون که خدمات و طرحهای ارزش افزوده مخابراتی را به عنوان شریـک تجـاری شـرکت مخابرات ایـران و شـرکت ارتبـاطـات سیـار ایــران (همراه اول) در دستور کار دارد، با راه اندازی سامانه های محتوایی دیجیتالی، محتوایی صوتی، کارت اعتباری تلفن ثابت، اعلام و وصول بدهی، نظر سنجی سفارشی و مشاوره تلفنی را در راستای اجرای فعالیتهای مرتبط با حوزه مخابرات کشور در این نمایشگاه چهار روزه رونمایی می کند.

نمایشگاه ایران تله کام تا ۱۴ مهرماه برای بازدید علاقمندان دایر است وغرفه “فراز فنون ” در سالن ۶ پذیرای علاقمندان به حوزه خانواده و ارتباطات و اطلاعات می باشد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *